Het belang van een duidelijke lasmethodebeschrijving (WPS) is groot. Toegenomen Europese regelgeving, zoals EN 1090 richtlijn, stelt eisen aan het opstellen van de WPS.
In een WPS wordt de lasprocedure omschreven die een lasser of lasrobotoperator nodig heeft bij het lassen van een werkstuk. Die omschrijving bevat gedetailleerde informatie over hoe een las gemaakt dient te worden. Door het correct opstellen en opvolgen van een WPS garandeer je kwaliteit aan je klanten.
Doel
Het doel van deze workshop is om meer vaardigheden te krijgen in het lezen en maken van een WPS.
Programma
Na afloop kun je een certificaat van deelname ontvangen, waarmee je jouw kennis aantoonbaar op peil houdt.
Deelname levert punten op voor het behalen van het kadercertificaat.
Bestemd voor
Lasser, lascoördinator, constructeur, werkvoorbereider, kwaliteitsmedewerker.
Algemene informatie
Datum: Tijd: Locatie: Kosten: |
21-03-2019 13.00 – 17.00 uur Elektrolas Lastechniek BV, Gompenstraat 9 in Waalwijk € 150,- (excl. btw) per persoon Via deze link |
.