Workshop Gecertificeerd lassen

Ben je bij stompe lassen ook gekwalificeerd voor hoeklassen? Als je voor RVS lassen gekwalificeerd bent, mag je dan ook staal lassen? Mag je ook PA lassen als je voor H-L045 gekwalificeerd bent? Heb jij ook te maken met lascertificeringen en zou je meer kennis op willen doen over wat er in zo’n certificaat staat vermeld en hoe het toegepast dient te worden? Dan is deze workshop bedoeld voor jou.

Bestemd voor

Lassers, lascoördinatoren, lastechnisch kaderpersoneel, kwaliteitsdienstmedewerkers en een ieder die te maken heeft/krijgt met kwaliteitsborging van laswerk volgens EN 1090.

.

Inhoud

Het doel van deze workshop is het vergroten van kennis op het gebied van het opstellen en afnemen van lasserskwalificaties en lasmethodekwalificaties, volgens de van toepassing zijnde normen ISO 9606-1 en NEN-EN-ISO 15614-1:2017 (Cor. 2018-01) level 1 & level 2.

Tijdens deze workshop worden o.a. de volgende onderwerpen besproken:
  • Essentiële variabelen met geldigheidsgebieden.
  • Minimaliseren van de kosten voor het opstellen van LMK’s.  

Inschrijven

Deelname levert punten op voor het behalen of verlengen van het kadercertificaat. Na afloop kun je een certificaat van deelname ontvangen waarmee je jouw kennis aantoonbaar op peil houdt. 

Datum: op aanvraag
Tijd: 13:30 – 17:00 uur
Locatie: Elektrolas, Gompenstraat 9, Waalwijk
Kosten: 175,- p.p. (excl. btw)
 
logo-nil-nederlands-lasinstituut

Maak kennis met Rense

We streven er dagelijks naar om bedrijven in de lasindustrie te helpen om beter, slimmer en veiliger te werken. Heb je vraag of sta je voor een uitdaging, onze lastechneuten staan klaar om je te helpen. Neem contact op via 0416-336777 of info@elektrolas.com.