Vandaag hebben we een leuk groepje laten kennismaken met de cobot. Bij de een had het bedrijf onlangs een cobot aangeschaft, de ander nam juist deel om te onderzoeken of de cobot een optimalisatie in de werkplaats zou kunnen zijn.
Wat alle deelnemers gemeen hadden was dat het voor iedereen de eerste keer was dat ze met een cobot aan de slag gingen. De training stond dan ook in het teken van algemene kennis over lassen met de cobot en het programmeren via zowel het teachpanel als met ONE Software.
Wil jij ook doorpakken in automatisering? En meer inzicht krijgen in de mogelijkheden van de cobot? Neem deel aan de Inspiratiesessie Cobots in de laswerkplaats op donderdag 25 november. Deze ochtend tonen we de toegankelijkheid, het bereik en de flexibiliteit van de cobot. Meld je hier aan. Deelname is kostenloos.

